O nas

o ninja arena

Kim jesteśmy?

ninja arena

Sport towarzyszy nam od zawsze, trenowaliśmy różne dyscypliny ale spotkaliśmy się na biegach przeszkodowych.

Przemek zajmuje się projektowaniem i budową konstrukcji do ćwiczeń, jest Wiceprezesem OCR Polska, organizatorem imprez sportowych.

Marek od niedawna to zagorzały triathlonista, który postanowił zostać Ironmanem. Uczestnik imprez międzynarodowych oraz ligi OCR, jak również trener i sędzia OCR.

Łukasz wywodzi się ze środowiska Judo, ale od 5 lat „”siedzi”” w OCR, gdzie startuje w lidze oraz na imprezach międzynarodowych. Od niedawna rozwija się jak trener sportów przeszkodowych.

Jesteśmy drużyną, przyjaciółmi, sportowcami. Ekipą, która swoje wieloletnie doświadczenie sportowe w biegach przeszkodowych oraz doświadczenia biznesowe przekuła w projekt, którego celem jest tworzenie miejsca w którym wszechstronny rozwój będzie nie tylko praktyczny, ale ekscytujący i wciągający.

Skąd pomysł?

wspólna pasja

Pasja do wspólnej dyscypliny i wspólne treningi uzmysłowiły nam, że nie ma w Gdańsku miejsca gdzie można przeprowadzić dobry trening OCR. Stąd zrodził się pomysł aby nie czekać na rozwój sytuacji, ale stworzyć coś samemu.

Podwalinami powstania projektu jest klub sportowy xRunners, który jako jeden z pierwszych w Polsce rywalizował i nadal rywalizuje na arenie sportów przeszkodowych.

NINJA ARENA to miejsce w którym tworzyć będziemy naszą OCeeRową społeczność.

Ninja Arena Gdańsk

Nasze plany

zaawansowany technicznie obiekt

Chcemy zaskakiwać nowymi pomysłami, konstrukcjami i chwytami od TOROZ oraz dawać radość i pewność siebie wszystkim, którzy tak jak my kochają ten sport.

Naszą misją jest zostać najbardziej zaawansowanym technicznie obiektem sportów przeszkodowych w Polsce, który wyszkoli wielu nowych adeptów OCR i Ninja. Wśród nich znajdą się przyszli mistrzowie i mistrzynie kraju, Europy i Świata. Chcemy być odbierani jako miejsce pełne dobrej atmosfery, zdrowej rywalizacji i motywacji do budowania sprawniejszej wersji siebie.